La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

0

Słaby początek sezonu Rapha ma, z Mallorca okej strzelił bramkę, ale potem zrobił tak głupi wślizg, że powinien dostać czerwo, teraz sabotował mecz z Rayo. Wiem, że to trzeci mecz dopiero był, ale nie wygląda na razie to dobrze. Mam nadzieję, że Flick zrobi im przemowę w niemieckim stylu i teraz każdy będzie zapierd@lał na 200%.

konto usunięte

1

@Konradowskyy tu chodzi o to żeby mądrze zapierdzielać, a nie tylko na 200%. Ten wślizg był na 200% i powinien wylecieć

1

@Konradowskyy narazie to mało kto funkcjonuje szczerze mówiąc. Za trzy pełne spotkania to chyba tylko do Garcii na bramce nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Reszta z pola to co najwyżej pojedyńczy mecz lub jego fragment.

0

@ViscaelBarca2007 ja bym jeszcze pochwalił Yamala jednak, asysta w meczu z levante, gol na 3-2 też padł po jego dośrodkowaniu, w dodatku ten karny wczoraj wywalczony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?