- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
2
Gavi podobno nie zagra przez miesiąc, całe szczęście że Hasni się postawił szwagrom i Fermin nie odszedł.
0
@KrwawiaceoczyVEB "całe szczęście że Hasni się postawił szwagrom i Fermin nie odszedł."
Jakie szczęście?
Eksperci mówili, że Barca musi nauczyć się sprzedawać.
To jedno wielkie nieszczęście.
0
@KrwawiaceoczyVEB Fermin to inna pozycja
0
@kanver_ no nie do końca bo Gavi był często wpuszczany na pozycję nr 10.
0
@Stinger_
I co się nie zgadza z tym co pisali twoim zdaniem eksperci?
0
@Who_you_mam To, że nie odejście Fermina nie może być szczęściem skoro Barca miała nauczyć się sprzedawać. To nieszczęście, że Fermin nie odszedł.
0
@Stinger_ czyli co wypada Ci szklany Olmo, nie ma kto grać, ale najgorsze że nie umiemy sprzedawać, ciekawe kto by Ci tam grał
0
@Stinger_
Ale ja rozumiem Twój sarkazm, tylko zastanawia mnie, co nieprawdziwego pisali Ci których cytujesz?
0
@KrwawiaceoczyVEB To jest sarkazm.
@Who_you_mam W którym miejscu napisałem, że to nieprawdziwe?
To po pierwsze, a po drugie to nie oznacza, że trzeba akurat teraz sprzedawać Fermina bo mając szklanego Olmo i teraz kontuzję Gaviego lepiej mieć kogoś w zanadrzu niż później znowu nie mieć kim grać.
0
@ShawnC raczej na fałszywe skrzydło, ale to było 2 lata temu w mistrzowskim sezonie Xaviego i raczej zabijało jego potencjał.
0
@kanver_ Hansi go wpuszczał na 10tke akurat .
0
@ShawnC Nie przypominam sobie. Może ze 2 mecze mu tam dał, nie więcej. Ale nawet jeśli, to z musu, a nie z wyboru. Na pozycję Gaviego jest Pedri i on miejsca nie odda, chyba że by go kontuzja złapała. Dlatego niestety Gavi w Barcelonie łatwej gry nie ma.