La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

2

Smutne, że ostatnim trenerem Lecha do którego nie można było mieć zastrzeżeń był Maciej Skorża. Tu nie będzie wymówek, bo kontuzji jest dużo, ale kadra była cały czas wzmacniana, a odszedł słownie JEDEN kluczowy zawodnik czyli Sousa.

Wymówki może mieć Pan Siemieniec, któremu zabrano pół składu i trzeba było szukać, kombinować, lepić, a nie Frederiksen, który dostał tira nowych zawodników za niemałe jak na Ekstraklase pieniądze

1

@Luciano99 Lech potrzebuje Rumaka!

1

@Luciano99 I jeszcze smutniejsze jest to, że Maciej Skorża tak szybko odszedł ale mimo wszystko zgadzam się choć z jednym ale, zarząd Lecha te transfery to moim zdaniem robił na szybko bo za późno choć to nie zmienia faktu, że powoli powinni zacząć dawać coś Lechowi.

1

@Stinger_ Trochę na szybko, trochę późno, ale ja też patrzę na to, że Ekstraklasa jest dla wielu 2,3,4 wyborem i wielu zawodników czeka na coś mocniejszego. A tutaj koniec końców odchodzi 1 kluczowy piłkarz i dostajesz masę dobrych piłkarzy (przynajmniej na papierze).

Z czego dwójka jest właśnie z mocnej w poprzednim sezonie Jagiellonii, na papierze Lech wszedł najmocniej w okienko, konkurować może tylko Legia, która też ładnie działała

0

@FcPortoFan1999 na Rumaku Do Europy!

0

@Luciano99 To na pewno. Pytanie tylko czy w tym przypadku tak było czy Lech po prostu nie zaspał?

Bo ja mam wrażenie, że Lech zaczął robić transfery w momencie w którym zauważył, że zaraz przez kontuzje nie będzie miał kto grać.
---
Mimo wszystko, pamiętasz co było rok temu tylko trochę później (tak do października)? Lech z TOP startem, wielu głosiło pewny tytuł, a tymczasem mieli problemy i do samego końca walczyli - może w tym będzie odwrotnie? Trudny początek ale z biegiem czasu zrobią świetne wyniki?

0

@RozowaPantera Albo do tartaku xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?