- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
1
Kocham kibiców którzy po 3 meczach mówią że Rashford się nie nadaje do nas a to co Rafe też sprzedajemy bo 3 mecze grał słabo ? Yamal zagra słabo też się już nie nadaje? Przynajmniej w połowie sezonu zacznijcie oceniać a nie teraz .Co za ludzie
6
@damian16161212 Tylko, że Rashford też przed transferem nie dawał powodów, żeby uważać, że odpali :=]
0
@damian16161212 A ja kocham kibiców, którzy sprzedawali Fermina, bo przecież Rapha na 10, a Rashford na LS. To nawet nie szybka ocena co przekonanie o jego sukcesie u nas, też niezdrowe
0
@Danny Gaucho No nwm, w 17 meczach dla AV miał 4 gole i 6 asyst a w całym sezonie 11 + 9 więc nie tak źle.
0
@Danny Gaucho jeśli nawet to choć sam uważam że to dobry piłkarz to daje prawo do oceny po 3 meczach ? Gdzie cała drużyna wyglądała słabo ?
0
@DonCarletto No i potem się połamał. Za dużo już ^ ^. Sam fakt, że został wyciągnięty z Aston Villi pokazuje raczej, że nie zawojuje Barcelony.
@damian16161212
"jeśli nawet to choć sam uważam że to dobry piłkarz to daje prawo do oceny po 3 meczach ?"
Pewnie, że nie. Natomiast nie jesteś na LR od wczoraj i tutaj po stracie bramki wszyscy są sprzedawani, a mistrzostwo przegrane. Trzy mecze w takiej skali, to jak prawie cały sezon.
0
@Danny Gaucho Zawojować nie musi, ale może się chociaż okaże przydatnym zmiennikiem.