- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
6
Ale jakie wnioski? Przez te 18 lat Negreira dostawał 34 tysiące euro/miesiąc. Jeśli miałby z tego opłacać jeszcze sędziów, to zostaje mu na sznurówki do butów. Kto podejmuje się takiego ryzyka za takie drobne i to pod czujnym okiem Fiorentino? Rozumiem, że Perez dał się dymać niemal przez 20 lat z 3 letnią przerwą na kawę? Jeden z najbardziej wpływowych ludzi w Hiszpanii z majątkiem 4,5 mld zielonych pozwolił na to, by Barca dymała go za grosze wypłacane jakiemuś cudakowi? Tylko Muniak i Gola mogą w to uwierzyć, mnie jakoś trudno. Bardziej to wygląda na wyprowadzanie kasy. Swoją drogą fajny syn, który ojca pakuje w kłopoty. Jeśli oczywiście prawdą jest to, co piszą pismaki z Madrytu.
0
@th@les Dlaczego założyłeś że opłacać sędziów musiał z tych pieniędzy? Przekupstwo w strukturach piłkarskich może wyglądać tak samo jak w w polityce i każdej innej firmie - nie płacisz z własnej kieszeni, płacisz legalnymi pieniędzmi związkowymi awansując pokornych arbitrów na wyższe szczeble rozgrywkowe gdzie zarobki są zdecydowanie wyższe, a po skończonej karierze wrzucając ich w struktury związkowe.
Tak samo jest w polityce - bądź grzeczny, dołącz do nas, głosuj tak jak my a dostaniesz stołek w państwowej spółce. Legalne przekupstwo.
I nie chce tutaj brnąć w teorie o tym czy faktycznie było ustawianie spotkań czy nie, pokazuję tylko że argument o tym że za 34k euro/miesiąc nie da się przekupić sędziów jest bezsensowny.
0
@th@les Ojcu i tak nic nie zrobią, bo jest stary i chory ( nie składał zeznań ze względu na postępującą demencję)
1
@th@les Jesteś dorosły i naprawdę zadajesz takie pytania? Gdyby Barca chciała płacić sędziom to by płaciła sędziom, po to płaci się szefowi sędziów żeby NIE PŁACIĆ sędziom dlatego że on jako SZEF SĘDZIÓW może stosować inne formy nacisku na sędziego. Przykładowo:
Sędziuj tak i tak to dostaniesz klasyk, albo awans albo inne gówno ale nie pieniądze.
0
@ini_barca no, przecież dosłownie był "współczynnik" dodawany do średnich ocen sędziego, którego wysokość określał (zupełnie arbitralnie) na koniec sezonu Negreira i który to wywracał tabelę ocen do góry nogami, kompletnie zmieniając osoby awansujące itd.