La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1172 Culés

5

Odszedłby Casado, Gavi wątpliwego zdrowia i do dwójki cofniętych pomocników zostałby teraz na jesień tylko Pedri, De Jong oraz 18-letni Bernal po zerwanych więzadłach…a no i uniwersalny Garcia, który robi też za jedynego zmiennika Kounde oraz element rotacji na stoperze po odejściu Inigo gdzie też 2/4 środkowych obrońców ma bogatą historię urazów. Mogło być niezłe kino teraz xD

0

@ViscaelBarca2007 jest jeszcze Olmo powiedzmy ale on też zaraz będzie kontuzjowany (oby nie!) no i Fermin który też już sie lekko połamał także tak masz rację, dzięki Bogu nie sprzedaliśmy Casado (i Fermina)

0

@mmaciass a taki „nadmiar” był na papierze. Rzeczywistość lubi weryfikować.

2

@ViscaelBarca2007 otóż to. Chcesz wygrywać Trofea to musisz miec delikatny "nadmiar" klasowych graczy na każdą pozycję, czy właśnie z dwóch w zespole jak Eric którzy obskoczą, dwie / trzy pozycje. Świetny ruch to również transfer Rashforda. No bramkarzu nie wspomnę, oby tylko głowa Yamala dojechała za sławą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?