- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
0
Słowenia 1:0 z USA w siatce
0
@mmaciass i dużo lepiej się prezentują
0
@mmaciass Słowenia to bardzo niewygodny rywal. Przydałoby się żeby to Stany Zjednoczone wygrały ale cienko to widzę. W zasadzie nie widzę tego.
Oczywiście żeby z nimi zagrać to najpierw trzeba awansować do finału, a zanim to, to najpierw Turcja, a po ewentualnym zwycięstwie (najprawdopodobniej) Włosi lub Belgia więc będzie bardzo trudno ale wiadomo, że gdzieś tam patrzy się na drugą stronę drabinki więc tam Słowenia wydaje się najgroźniejsza choć w grupie przegrała z Bułgarią.
0
@Stinger_ No ze Słowenią często miewamy problemy. Serbia i szczególnie Bułgaria wyglądają na czarne konie turnieju (mimo historycznie wysokiej oceny ich zespołów to ostatnie lata b.mizerne). Szczególnie zieloni mnie interesują a nie oglądałem jeszcze ich meczu.
1
@mmaciass Chciałbym finału Polski z Bułgarią ale czy tak się stanie? I jedni i drudzy nie będą mieli łatwiej drogi do finału.