- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1802 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1802 Culés
21
""Mateusz Święcicki na kanale Meczyki przyznał, że POJEDZIE DO PARYŻA i sprawdzi jakie są szanse aby Robert Lewandowski dostał Złotą Piłkę za 2020 rok!
"Zamierzam się wybrać do Paryża z kamerą, zwłaszcza dlatego, że mój kolega jest pracownikiem France Football i spróbować rozpocząć kiszoterię, popytać naczelnego, porozmawiać. Mamy wypowiedź Leo Messiego, który w 2021 roku mówił do Lewandowskiego: "Byłeś najlepszy rok temu, powinieneś tę nagrodę dostać"
To nie jest wstyd, żeby ktoś się zreflektował. Ja myślę, że gdyby była presja zewnętrzna, gdybyśmy byli mocniejsi w strukturach..."
CZEKAMY""
---
Najlepszy komentator bierze sprawy w swoje ręce.
Mimo wszystko uważam, że ta Złota Piłka należy się Robertowi Lewandowskiemu i France Football powinno mu ją przyznać. I tak wiem, to nie jest tak, że komuś coś się należy bez głosowania ale jednak wtedy Robert zdobył tryplet i trzy korony króla strzelców. Masa bramek i nagroda UEFA. Praktycznie wszyscy poza jakimiś jaśkami (nawet tutaj mamy kilku, szczególnie takiego jednego) nie znającymi się na piłce byli zgodni, że Złota Piłka 2020 należała się Robertowi Lewandowskiemu.
Na potwierdzenie słowa Leo Messiego, skoro on tam uważa to znaczy, że tak było.
6
@Stinger_ pewnie nic to nie da, bo nie było głosowania. A złota piłka to jest głosowanie od jakiegoś czasu. Zresztą dla Robercika raczej nie zrobią takiej akcji.
9
@Pedri16Future Wiem, że najprawdopodobniej to nic nie da ale cóż szkodzi obie... spróbować?
Przynajmniej pokażemy, że nam zależy i tak naprawdę od razu powinna być reakcja na to wszystko bo nawet z opóźnieniem ale można było przeprowadzić normalne głosowanie. Na dziś raczej jest to niemożliwe bo większość nawet nie wiedziała by o co chodzi.
I tak, też uważam, że dla Polaka tego nie zrobią. Gdyby to był piłkarz z innej na nacji, dużo mocniejszej to kto wie...
9
@Stinger_ alex mocno ściska kciuki zeby misja sie powiodła
Komentarz usunięty
15
@Stinger_ nie uda się, szef France Football to @AlexDark00
1
@ranger3120 No to pozamiatane w takim razie xD
Komentarz usunięty
1
@Stinger_ Trudno żeby dostał ZP skoro gala została odwołana i głosowanie się nie odbyło.
Jak on to sobie wyobraża?
Odwołali ZP grubo wcześniej a obudzili się jak wyszło że to Lewy powinnien ją dostać.
To już się robi żałosne.
2
@Roobo To nie jest żałosne. Żałosne jest nie przyznanie nagrody skoro wszystko zostało dokończone.
Do błędu też trzeba umieć się przyznać.