- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1475 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1475 Culés
4
No słabiutka ta druga połowa. Przegraliśmy przede wszystkim fizycznie, bo przy takim pressingu - 1vs1, jaki stosowały oba zespoły decydują umiejętności piłkarskie i właśnie przygotowanie fizyczne.
Na tym tle wyglądaliśmy dużo gorzej, bo może i biegamy sporo, ale za to w jednym tempie. PSG w 90 minucie zakładało wysoką obronę jakby mecz dopiero się zaczął.
No i widać u nich dużo więcej wypracowanych schematów w wyprowadzeniu piłki. Cała trójka pomocników szuka sobie miejsca w różnych strefach boiska w zależności od pomysłu na rozegranie (głownie boki boiska) i tam w połączeniu z niesamowitą jakością bocznych obrońców wychodzili bez problemu.
U nas zabrakło pauzy, trochę wyglądaliśmy jak zespół grający ze sobą 2 miesiące. Yamal silił się na jakieś dalekie piłki, zamiast trochę odpocząć z futbolówka przy nodze. I tak ta połowa się kręciła, że ganialiśmy za PSG, a to zabiera siły przede wszystkim te mentalne, bo ile można.
Zabrakło mi jakiejś konkretnej reakcji z ławki, bo gra nie kleiła się od początku II połowa. Być może zagranie na 4 pomocników dałoby nam szanse na więcej kontroli.
Bardzo słaby mecz pokazujący, że o LM na razie nie ma co myśleć. Na szczęście do końcówki maja wszystko się może zmienić.
1
@Beztroskii Oj tak, fizycznie potwory szczególnie na bokach. PSG ogólnie w tym momencie wygląda jak zespół, który powinien obronić LM choć jak napisałeś do maja mnóstwo czasu, a nie takie zwroty akcji i zaskakujące wpadki futbol widział.