La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

1

Ciekawy wywiad. Być może tworzy się w Europie nowa struktura bezpieczeństwa pod przewodnictwem Niemiec, z USA trzymającymi się z dala jeśli nie nastąpi większy konflikt. Oczywiście decydująca jest tu siła gospodarcza sąsiada z za Odry.

0

@RosjaninBut A Niemcy ostatnio nie sprzeciwili się temu, żeby stworzyć ,,mur dronowy" na wschodniej granicy NATO?

0

@Barcanajlepszyteam Zdaje się, że tak. Ale tu chodzi o coś grubszego, czyli wypozycjonowanie się w nowej strukturze bezpieczeństwa, jaka chcąc nie chcąc musi powstać w Europie, a tym samym podłączenie swojej gospodarki przekwalifikowanej w niektórych sektorach na militarną, do tego nowego projektu. Oczywiście Niemcy myślą szybciej od naszego pseudo-państwa i jeśli już ma być zwrot w konkretną stronę, to wolą być w tym liderem i jeszcze zarobić.
Polityczna rozgrywka o mur dronowy, jakkolwiek się ona nie skończy, nie przeszkadza w tak wielkich interesach. Ostatecznie o tym czy Niemcy obejmą fotel lidera nie decydują pomniejsze polityczne rozdania, tylko siła finansowa, polityczna i gospodarcza, a to akurat mają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?