La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

8

Manchester City monitoruje sytuację prawego obrońcy Atlético Madryt i reprezentacji Argentyny, Nahuela Moliny, rozważając go jako opcje na styczeń. @TEAMtalk



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

2

@Lionel_Messi10 Coś Pep nie ufa Lewisowi. W lecie nie udało im się ściągnąć Livramento, pytali też o Kounde.

1

@blakkudium Nie wiem czemu właśnie, albo Lewisa na LO chcę wyrzucić;-)

2

@Lionel_Messi10 Na LO spoko sobie radzi ten O'Reilly, Gvardiol też tam może zagrać. No i nie zapominajmy o kontuzjowanym Ait-Nouim.

1

@blakkudium Właśnie wiem i mają tam przesyt, nie wiem co Pep kombinuje z Moliną.

Albo moze też chce miec kogos solidnego co wejdzie z ławki;-)

1

@Lionel_Messi10 Chyba chce mieć głębię składu. Tak patrzę, to ostatnio na PO w Man City grał Stones/Khusanov/Nunes. Lewis serio musi być w beznadziejnej formie.

1

@blakkudium No to właśnie o to chodzi, tam nie ma na PO kogoś takiego jak Molina ze moze coś wnieść nawet z ławki. ;-)

1

@Lionel_Messi10 No i Molina nie kosztowałby fortuny chyba.

1

@blakkudium Nie, 20mln jest warty a w styczniu zostanie mu półtora roku kontraktu z Atleti, więc tak okolo 15mln myślę żeby się transfer zamknął;-)

1

@Lionel_Messi10 Kwota idealna za zawodnika rotacyjnego. Dla ekipy PL to grosze.

1

@blakkudium Dokładnie, ogólnie ciekawy jestem jak będzie grał u Pepa ;-)

1

@Lionel_Messi10 Najpierw musiałoby do tego dojść. Sam Molina chyba woli zostać w Atletico. Cholo również nie był zbytnio za jego sprzedażą latem do Nottingham.

1

@blakkudium Tez mi sie wydaje ze nie odejdzie, bo w sumie po co jak w Atleti dobre pieniążki zarabia i ogólnie ma tam dobrą atmosfere w klubie plus duzo ziomkow z Repki;-)

1

@Lionel_Messi10 Póki Atletico nie musi nikogo sprzedawać, to nie ma sensu sprzedaż Moliny za te 15-25 mln €. Ciężko znaleźć jakościowe uzupełnienie składu za podobne pieniądze.

1

@blakkudium Dokladnie, zgadza sie. Ogólnie na rynku jest bieda z PO :/

1

@Lionel_Messi10 Takie czasy. Z LS podobny temat, a, prawdopodobnie, Barca będzie musiała szukać latem nowego LS.

1

@blakkudium Tania opcja na skrzydło ;-)

https://www.transfermarkt.pl/maher-carrizo/profil/spieler/1162160

Przyszłościowy gracz.

1

@Lionel_Messi10 Z przyszłościowych opcji, to raczej kupią tego Varelę z Dinama Zagrzeb. Sam byłbym za opcją na teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?