La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

4

FC Barcelona skontaktowała się z obozem Gilberto Mory w ostatnich godzinach, aby poznać jego sytuację. [@CLMerlo]



Jest to 16letni ofensywny pomocnik z Meksyku.

@blakkudium

2

@Lionel_Messi10 tak jakbyśmy na ten pozycji nie mięli zawodników...

2

@KrwawiaceoczyVEB zaraz jeszcze bramkarza ściągną

0

@Lionel_Messi10

0

@DonCarletto No i co ze ma, u was nie ma miejsca dla niego.

0

@Lionel_Messi10 Poszedłby na wypożyczenie jak Paz albo najpierw do Castilli.

0

@DonCarletto No i co z tego wypozyczenia będzie mial? Bedzie sie tulal po jakis plackach, w Barcy za Olmo siadlby jak zloto.

0

@Lionel_Messi10 Może by siadł ale jak masz jakieś marzenie to je spełniasz. Ty byś poszedł grać do Realu jakby w Barcy miejsca nie było?

0

@DonCarletto No zobaczymy co wybierze, wielu bylo takich chociażby Modric czy Ozil kibice Barcy a grali w Realu ;-)

0

@Lionel_Messi10 Jego agentką jest Pimienta i jak ktoś spytał o cenę 15 mln to powiedziała, że tyle to może jego jedną noga jest warta więc wątpię wgl, że Barcę stać na licytację o niego biorąc pod uwagę, że macie chyba bardziej palące potrzeby.

1

@DonCarletto No zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie to sa same plotki. ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?