- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1573 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1573 Culés
0
Gdzie AI dotknęło mnie najbardziej? Na piłkarskim YT :)
Jeszcze w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu można było oglądać wczesne rundy PP transmitowane live, nie mówiąc już o poprzednich latach. Myślę że 1/3 regionalnych rozgarniętych klubów miała bazę kibiców z której co weekend można było znaleźć streamy 2,3,4 ligi. Jak ktoś obstawiał wschodnią kambodże albo drugą ligę koreańską to z łatwością mógł znaleźć stream wpisując nazwę meczu+live. Jak nie znalazł to zakładka "na żywo" i było. Naprawdę rzadkie przypadki żebym nie mógł obejrzeć czegoś co oglądać chciałem...
Tymczasem postępowa AI na youtubie potrafi znaleźć ci dosłownie na żywo każdy mecz, często z dziesiątek multikont o nazwach z 15 stron świata, wystarczy wejść, nie ma tam nic oprócz fake linku. Tym oto spamem dzisiaj znajduję jeszcze więcej streamów, nawet jakbym szukał honolulu z baku kaku, żaden prawdziwy. Transmisja pucharu polski bodajże grodziska mazowieckiego w ostatniej rundzie była. Znalazłem jedną prawdziwą wśród kilkunastu Jimmy smith live, Aboubakar Kehadhi live czy innych Yakuyoko Osaka streams live.
Brawo AI, TFU AI!
0
@jakub1906 To brawo czy tfu na nich?
0
@jakub1906 Serio tak było? Myślałem, że na YT nigdy nie dało się nic znaleźć. W każdym razie ja miałem stałe źródło (a raczej strumyk), a jak się wyczerpało, to znalazłem nowe.
1
@FcPortoFan1999 brawo to sarkazm. Piractwo niby niefajna rzecz, ale nie mówmy o piractwie w transmisjach takich lig. Złośliwe działanie YT, nic na nim nie zyskują, my na nim tracimy. YT to była kolebka nieoczywistych spotkań w ostatnich latach. W tym sezonie się to skończyło
1
@kanver_ żaden większy mecz, który oczywiście leciał na strumyku raczej nie znalazłby się na YT, bo zostałby wyłapany nawet bez AI. Mówię o niszowych spotkaniach z niszowych lig. Boliwie, wenezuele, drugie ligi japonii, korei czy jakaś afryka, na YT było bez problemu wychaczyć. Tak samo wiele wiele meczy lig regionalnych. Teraz już jest nieodwracalny problem