La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

0

Przez rok było fajnie i cudownie. No to wracamy…. Już afery, plaga kontuzji. Zaraz się okaże, że Hansi odejdzie, a Yamal to się skończy, zanim się zaczął.

1

@StevenGastonMartin99 w tamtym sezonie:
- Balde był kontuzjowany
- De Jong był kontuzjowany
- Yamal był kontuzjowany
- Lewandowski był kontuzjowany
- Casado był kontuzjowany
- Ferran był kontuzjowany
- Gavi był kontuzjowany
- Kounde był kontuzjowany
- Araujo był kontuzjowany
- Olmo był kontuzjowany
- Christensen był kontuzjowany
- chyba nawet Raphinia był chwile niedostępny
- Bernal był kontuzjowany


Proszę o chwilę rozwagi przed napisaniem komentarza

0

@Dankho94isback no to właśnie o to między innymi mi chodzi. Taka plaga kontuzji jest czymś spowodowana.

1

@StevenGastonMartin99 przecież napisałeś że przez rok było fajnie i cudownie a teraz afery i kontuzje.

To przepraszam bardzo ale który rok był bez afer i kontuzji? 2018?

Bo na pewno nie 2024 (czy tam sezon 24/25 jak kto woli). W zimę mieliśmy aferę z rejestracją Pau Victora i Olmo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?