La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

8

Max Verstappen zwycięzcą sprintu przed GP USA.

To 13 wygrana w sprincie w karierze Maxa.

Drugie miejsce dla Jerzego Russella, a trzeci Carlos Sainz

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @Eklerek @RafiVeB @Chaoss @Bykunn @michal26 @MichuZ44

0

@mekston to już było? Myślałem że o 23 :/

0

@mekston Mnie to w ogóle zastanawia jedno - dlaczego Carlos Sainz jeździ tylko w Williamsie?

1

@Stinger_ bo stracil miejsce w Ferrari na rzecz Hamiltona

W rywalizacji z Leclerciem wypadal gorzej

Jedynie Red Bull mogl go wziac z tej topki ale tam sie mowi o tarciach miedzy starym Verstappenem i starym Sainzem, no i juz byl kiedy w Toro Rosso i jakos Red Bull nie kwapil sie zeby zatrzymac

W tym sezonie tez na razie slabszy od Albona

0

@ZuczekFCB1899 kwali o 23 do wyścigu głównego

0

@mekston Nie oglądam F1 z taką ciekawością jak za czasów Kubicy ale mam wrażenie, że poziom maksymalny Sainza jest wyższy niż Albona i wyższy niż większość kierowców formuły 1.

0

@Stinger_ maksymalny chyba jest wyższy, spodziewalem sie ze to on bedzie liderem ekipy ale tez troche mu zajelo opanowanie Williamsa

Teraz mu idzie lepiej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?