La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

0

Rozumiem, że ktoś może popełnić błąd bo nie myli się ten kto nic nie robi ale w erze varu trzeba po prostu karać sędziów.

Nie wiem ale wydaje mi się, że goście decydujący o wyniku w tak ważnych meczach muszą po prostu ponosić konsekwencje za złe decyzje tym bardziej zarabiajac mega pieniądze.
Tyle ode mnie.

0

@Stinger_ Niestety ten problem dotyczy każdej ligi, ba można iść dalej i tyczy się każdego sportu. Póki sędziowie są praktycznie nie karalni za swoje błędy to nie da się nic z tym zrobić.

0

@takisobiektos Dlatego muszą ponosić konsekwencje swoich decyzji.
Jeśli w pracy zrobisz coś źle to ponosisz konsekwencje, jeśli kierowca coś zrobi źle to ponosi konsekwencje - ok, rozumiem, że błąd może popełnić każdy - jak pisałem wyżej, błędów nie popełnia ten kto nic nie robi ale zarabiając taką kasę jednak trzeba tych błędów unikać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?