La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

13

☎️ Piłkarze, którzy najwięcej razy zostawali królem strzelców w ligach/dywizjach najwyższego poziomu:

◉ Josef Bican ---> 12 razy (x11 Československá fotbalová liga, x1 Austrian Bundesliga)
◉ Piet van Reenen ---> 9 razy (Netherlands Football League Championship)
◉ Gunnar Nordahl ---> 9 razy (x5 Serie A, x4 Allsvenskan)
◉ Nicolás Muñoz ---> 9 razy (Primera División de El Salvador)
◉ Robert Lewandowski ---> 9 razy (x7 Bundesliga, x1 La Liga, x1 Ekstraklasa)
◉ Lionel Messi ---> 9 razy (x8 La Liga, x1 MLS)

4

@Danny Gaucho Gdzieś ci Auba, Suarez i Kane zniknęli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Danny Gaucho Mbappe po tym sezonie będzie miał 8, może nawet porobić rekord albo zakręcić się blisko

Ronaldo ma 7 nie? 1x PL, 3x La Liga, 1x SerieA i 2x Saudi

1

@MessiForeverTheBest cała trójka to są Panowie Piłkarze a nie Kłodziak

5

@Danny Gaucho wszystkie 2-6 miejsc po tyle samo mają, ale Roberta dałeś przedostatniego. Antypolaku

2

@Danny Gaucho Cristiano Ronaldo, najwięcej bramek - wielki strzelec, a nie ma go w tym gronie? Trochę szok jeśli weźmiemy pod uwagę, że uważa się go za lepszego strzelca od Leo Messiego, tzn. ja tak nie uważam ale wielu "ekspertów" tak twierdzi.

Robert Lewandowski za rok dołoży koronę króla strzelców Serie A i będzie numerem 2 ale w przyszłości Kylian Mbappe zje tą klasyfikację - nawet Erling Haaland będzie miał ciężko go przebić.

3

@mekston Tak, siedem.
@Jakchcesz Pewnie dlatego, że dokonał tego później niż tamci ^ ^

3

@Danny Gaucho "Pewnie dlatego, że dokonał tego później niż tamci"

Tak sobie to tłumacz. I tak wiemy, że zrobiłeś to specjalnie bo wolisz Pierre Emerick Aubameyanga.

1

@Stinger_ po sezonie 10/11 kiedy Ronaldo zrobił 40 bramek w la liga to wydawało mi się że Ronaldo rzeczywiście może tutaj na tym polu robić strzelców raz po raz. Jeszcze wtedy dla niego „najważniejszy” był złoty but, ale sezon potem Messi odpowiedział 50, a w kolejnym jak dzik szedł po nawet te 53 może 54, ale kontuzje w końcowce zabiły te szanse.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?