La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

1

Brawo dla Fermina. Az sie nie chce wierzyc, ze pierwszy hiszpan w historii LM. Wsrod tylu gwiazd.

0

@Greenalley Ale to chyba chodziło o pierwszego Hiszpana w barwach Barcy?

0

@Stinger_ hehe;) no przeciez nie pierwszy kiedykolwiek wsrod innych druzyn. Wyraznie napisane o zespole Barcy. Czy ja tez to musze tak powtarzac aby bylo jasne?

0

@Greenalley No na pierwszy rzut oka nie wiadomo bo w sumie w Barcelonie tak wiele hiszpańskich gwiazd nie było jeśli mówimy o totalnej ofensywie. Nawet patrząc na Xaviego czy Iniestę to ciężko wymagać od nich hat tricków.

W ostatnich latach kto z Hiszpanii grał w Barcelonie z ataku? Chyba tylko David Villa i Pedro Rodriguez ale oni w czasach Leo Messiego mieli ciężko tym bardziej że David Villa kontuzja.
Wcześniej? Na szybko nie pamiętam ale choćby Luis Suarez aczkolwiek on strzelił tylko 8 bramek w Pucharze Mistrzów.

Może jest to lekka niespodzianka ale nie aż taka nie do uwierzenia. Przynajmniej dla mnie.

0

@Stinger_ dokladnie jak napisales. Niewielu ich w zanadrzu, wiec jest to zaskakujace. Byl jesscze Lucho ale wtedy to caly zespol gral nierowno i nie byli na LM poziomie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?