- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 749 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 749 Culés
2
@mordini123 @blakkudium To z wami rozmawiałem o tym, że TVP dostaje jak zwykle mecz, który lepiej odpuścić?
Oczywiście jeszcze druga połowa - może odda jeszcze ale pamiętam jak pisałem, że nie ma co się cieszyć z tego wyboru bo to właśnie tak może wyglądać. I niestety bramek nie ma.
2
@Stinger_ Jest to wspaniały mecz dla koneserów taktyki.
https://tenor.com/pl/view/copium-meme-pepe-frog-gif-26117735
A tak na serio, to nie było chyba zbyt wielkiego wyboru w tej kolejce. Może Real - Juve, jako mecz wielkich ekip.
2
@Stinger_ Mecz meczowi nie równy. Mogło być tak że mecz, który miał być ciekawy jest nudny i odwrotnie. Nie raz się zdarzyło że gdzie spodziewaliśmy się piłkarskich szachów była strzelanina. Teraz tak się złożyło ale też było większe ryzyko że ten mecz tak będzie wyglądał.
1
@Stinger_ Ale co Ty sie prujesz?
Wybrali najlepszy mecz i dobrze ze go wzieli, mimo braku bramek to mecz jest bardzo szybki.
@blakkudium Dla mnie najlepszy wybor jak do tej pory brali, zawsze dostaja shit do wzięcia to dzis wzieli pełną pule. ;-)
1
@blakkudium @mordini123 Po prostu uważam, że nie myliłem się co do tego wyboru i tego meczu.
Nie mówię że sam mecz jest jakiś zły ale jednak TVP z tą lepszą ofertą póki co nie wychodzi najlepiej.
@Lionel_Messi10 Już mnie odblokowałeś?
Dopiero co chwaliłeś się swojemu przyjacielowi, że mi już nie odpowiadasz, a tymczasem znów słowa rzucone na wiatr... Oznaczmy go @MesQueUnClub_87 niech zobaczy i oceni jak to u ciebie jest z "obiecankami". Jak zwykle nijak, piszesz jedno, robisz drugie.
A i jeszcze jedno - twoja opinia akurat jest do niczego bo ty zawsze chwalisz każdy mecz, każdy wybór gdzie tylko pojawią się Argentyńczyk.
1
@Stinger_ No to było wiadome, że nie będą dostawać szlagierów. Jednak spodziewałem się, że będą dostawać mecze, typu USG - Inter (chociaż pewnie będą transmitować mecz trzeciej kategorii).