La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

2

Nagrody potencjalnego złotego medalisty zimowych IO. Ciekawe że dostanie 250 tys. w tokenach i drugie tyle w gotówce.


1

@mordini123 Mogą dać i 3 razy tyle ale niestety ciężko będzie Polsce o jakiekolwiek medale, a co dopiero o złote.
Mimo wszystko mam nadzieję że nie zakończymy passy medalowej i z Włoch jakiś krążek uda się przywieźć.

Ja to bym najbardziej walczył o ten obraz. Nie wiem co to za obraz ale brzmi bardzo dobrze.

1

@Stinger_ Prędzej widzę szansę w łyżwiarstwie szybkim i w short-tracku na medal niż w skokach. Ewentualnie snowboard. Na skoki bym raczej nie liczył.
Żeby nie wyszło że obraz to jakieś badziewie jest.

1

@mordini123 Patrząc choćby na ostatni sezon to łyżwiarstwo szybkie wydaje się naszą największą szansą medalową tym bardziej, że można tam liczyć na kilka zawodników/zawodniczek, a więc mając tych 3-4 sportowców plus biegi drużynowe/sprinty (nie wiem czy w kalendarzu będą oba biegi czy tylko jeden) to szanse na choćby jeden medal rosną.

W skokach będzie bardzo ciężko. Można żałować, że nie będzie klasycznej drużynówki bo tam moglibyśmy mieć jednak największe szanse tym bardziej, że poza Austrią większość ekip ma problemy ze skompletowaniem czwórki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?