La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1235 Culés

7

Dzisiaj możemy znowu 1,5 pkt zdobyć. Byłby to świetny wynik. Znacznie lepszy, niż można było się spodziewać przed meczami.

Mamy już za dzisiaj 0,75 pkt, ale Lech praktycznie pewniak do wygranej (z mistrzem Gibraltaru grają..)
Raków, jak mam typować, to z mocno osłabionymi przez kontuzje Czechami X2 powinni mieć.

Także typuje 1,5-1,75 pkt za dzisiaj.

Póki co punktujemy lepiej, niż zakładaliśmy przed rozpoczęciem fazy ligowej. Tak punktując, to mamy 4 zespoły na wiosnę i okolice 10 miejsca PO ZAKOŃCZENIU fazy ligowej. Powinniśmy tych Czechów trzepnąć, ale dużo zależy od meczu Rakowa z nimi.

@adi7adi8 @Stinger_ @Safrani @Arkon @barcelonaLM @mekston @fart @Hosh

0

@michal26 Po zakończeniu fazy ligowej wyprzedzić Czechów? Nie no ja rozumiem wiele ale ten scenariusz nie przewiduje praktycznie u nich punktów.
Oczywiście dużo zależy od naszych meczów bezpośrednich z nimi - jeśli wygramy wszystkie to jestem wstanie wyobrazić sobie taki scenariusz ale jeśli nie to wątpię. Po zakończeniu całego sezonu tak ale fazy ligowej?

0

@Stinger_ Tracimy 3,5 pkt.
Po dzisiaj możemy już mieć 2,5 pkt straty do nich. Czy brzmi to nierealnie?

Oni mają 1 zespół w LM, gdzie nie będą punktować aż tak bardzo i tam prawie 0 pkt jest. Do tego masz 1 zespół w LE.

My 4 w LKE.
Dolicz do tego pkt za miejsce na koniec fazy ligowej. My zdecydowanie możemy ich trzepnąć, ale o to łatwo nie będzie. Warunkiem jest punktowanie 1,5 na kolejkę.

A no i pamiętaj, że oni mają dzielone punkty na 5, a my na 4. To istotny aspekt.

0

@michal26 Ja to wszystko rozumiem ale ty nie bierzesz pod uwagę tego, że Czesi też grają i też mogą zdobyć punkty.

Pilzno ma 2-0 z Romą, Sparta i Sigma cały czas bez bramek ale przecież mecze trwają.

0

@michal26 ech... Za szybko udzieliłeś skórę na niedźwiedziu. Właśnie patrzę na wyniki

1

@Safrani zapomniałem, że Lech ma gen frajerstwa we krwi. To jest zwyczajnie niepoważna drużyna i mecz z Genkiem nie był przypadkiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?