La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

0

Cóż, nie ma co liczyć tych punktów po każdym meczu/kolejce bo jak widać polskie zespoły w tym sezonie mają wyjebane na Ligę Konferencji i nie do końca się starają żeby wygrywać.

Zobaczymy co będzie po fazie ligowej, ile drużyn awansuje dalej i ile będziemy mieć punktów.

Oczywiście pewnie do następnej kolejki "ochłonę" i znów będę to liczył ale prawda jest taka, że skoro im czyli klubom nie zależy to bez sensu to oglądać.

0

@Stinger_ zaczynam w to wierzyć, że taki Lech i Legia mają po prostu wywalone. Serio. Jedynie Jaga trzyma poziom

3

@michal26 Przede wszystkim gdyby Legia i Lech wyszli normalnymi składami to i raczej wyniki byłyby inne.

Oczywiście to nie zmienia faktu, że Lech nawet rezerwami powinien ich ograć i tutaj moim zdaniem wyszło zlekceważenie rywala - myśleli że Lincoln położy się przed nimi bo wielki Lech przyjechał.

Raków? Dzisiaj też mogli wywieźć lepszy wynik ale oni jednak przynajmniej moim zdaniem robią w miarę co mogą. Przynajmniej nie kompromitują się składami czy wynikami choć o nich obawiałem się najbardziej.

1

@Stinger_ no podpisuję się pod tym w pełni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?