La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1080 Culés

3

Mam nadzieje, że Lech wyjdzie na tym zaczęciu rezerwami jak Legia po Turkach z Górnikiem i w niedziele na Łazienkowskiej przegra, może to wybije pucharowiczom z głowy wystawianie rezerw na europejskie puchary.

0

@Uukasz_93 Serio uważasz, że to największy problem? Oni tymi rezerwami powinni ich zlać. To jest coś więcej niż tylko porażka czy wystawienie rezerw.
Mam wrażenie, że zlekceważyli rywala nie dlatego że wystawiali rezerwy ale dlatego że myśleli że ten mecz wygrają na stojąco. Nie da się tak, a Lech ma takich piłkarzy, że nawet bez Palmy czy Ishaka powinien ograć zespół z Gibraltaru.

0

@Uukasz_93 szczerze? Dokładnie tak to powinno wyglądać. To jest tak debilne myślenie, że to się w głowie nie mieści. Tak się nie rotuje składem. Niech patrzą na to, co robi Siemieniec. Mają idealny przykład.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?