La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

0

Biorąc pod uwagę wszelkie czynniki to wydaje się, że trudno będzie wygrać w niedzielę.

Bo o ile pierwsza 11, która wybiegnie może dawać przez dłuższy czas radę, to nie mamy kompletnie kim postraszyć z ławki. Cieszyłem się na wieści o powrocie Raphinhi, bo mógłby dać fajny impuls wchodząc w drugiej połowie.

W tej chwili mamy kilku piłkarzy świeżo po kontuzjach, więc wątpliwe jest, że są przygotowani na 90 minut, a niestety, na ławce bida z nędzą.

3

@Beztroskii Ja nie wziąłem pod uwagę żadnych czynników ani nie przeprowadziłem żadnej analizy i doszedłem do podobnych wniosków, a więc że w niedzielę ciężko będzie miała Barcelona wygrać mecz ale jest pocieszenie w tej sytuacji, Real również łatwo miał nie będzie.

0

@Stinger_ Jesteś mega zabawny. Ciekawe czy na tym forum będzie można jeszcze podyskutować poważniej o piłce, czy zostało już absolutnie zdominowane przez takie bezbeki jak Ty.

1

@Beztroskii Czy ja komukolwiek zabroniłem rozmawiać z tobą o piłce? Widocznie nikt nie miał nic do powiedzenia.

Nie miej do mnie o to pretensji i wyjmij kija z dupy.

A wracając do tematu - po prostu rozśmieszyło mnie to, że wziąłeś pod uwagę wszystkie czynniki i tak ci wyszło. Mi to wyszło bez żadnych czynników.
Wyluzuj i nie spinaj się.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?