La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

1

O 12:00 losowanie 1/8 finału Pucharu Polski!

0

@FcPortoFan1999 Będzie w tv? Na jakim kanale?

1

@Stinger_ W TVP Sport.PL powinno być.I nie wiem czy nie na YT.

1

@FcPortoFan1999 i komu mam kibicować?
Legia i Radomiak odpadli :/

1

@KRISU77 Wiśle Kraków. Najlepszy możliwy zwycięzca Pucharu Polski.

1

@KRISU77 Może z powrotem Pogoni Szczecin? jak za starych czasów? @Stinger_ Dla Legii to bardzo dobry wybór.Może Lechowi niech kibicują?

1

@FcPortoFan1999 Uważam, że kibice Legii, Lecha i Wisły powinni się zjednoczyć. Najlepsza okazja na to teraz - po odpadnięciu Legii.

Zgoda pomiędzy Warszawą, Krakowem i Poznaniem to jest to na co czekać całą piłkarska Polska.

1

@Stinger_ To podobnie w Hiszpanii między Realem i Barceloną.Kiedy odpada Real to powinien kibicować Barcelonie! albo na odwrót.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?