La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

konto usunięte

4

Andreas to faktycznie overbooking w kadrze. Niby jest ale ciągle go nie ma.

1

@Nightraider tak właśnie trzeba robić... się nie narobić a zarobić

2

@Nightraider generalnie mogliśmy sobie pozwolić na odpalenie jednego stopera pewnie w lecie tylko odpaliliśmy nie tego co trzeba xD

konto usunięte

1

@ViscaelBarca2007 Inigo nie odpalili. Ale było im na rękę że zwolnił kontrakt. Ale wychodzi na to że Deco miał nosa co do Andreasa że go 3/4 okienka ganiał. Nawet teraz mógłby odejść i nikt by nie zauważył.

1

@ViscaelBarca2007 odszedł ten, którego nie chcieliśmy pogonić. Natomiast ten, który miał być pogoniony, zwyczajnie wypiął się na Deco i bujać się będzie do końca kontraktu. A później wiadomo, w Anglii znajdzie się zapewne chętny, bonus za podpisanie dostanie, rozegra świetny pierwszy sezon i później jak już będzie się chciało. Taki to sposób na życie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?