La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 817 Culés

5

Ten klub nie ma stylu, oni wiecznie swoją grę opierają na indywidualnosciach. Jak do niedawna Vinicius, tak później jude, a teraz Mbappe, no ta drużyna nigdy nie miała określonego systemu gry, u nich tylko granie pod danego piłkarza który zapewni coś ekstra.

Barcelona, city, psg, bayern,Atletico, Liverpool, arsenal, Napoli - każda z tych drużyn ma określony system, a real? Laga na piłkarza i niech się dzieje, a przyszła drużyna topowa, pokryła zawodnika który ma formę I wypunktowala real, bo to powinno skończyć się wyżej.

Jedyni tacy, wiecznie na farcie i skillu gracza.

4

@Karol145 no dzisiaj mieli zajebistą indywidualność w osobie István Kovácsa a w klasyku super indywidualność w osobie soto grado.

0

@Karol145 i bez tego stylu wygrali 6x LM w ciągu 11 lat. Więc chyba ten bez styl jest skuteczniejszy niz jakiś styl xd

0

@JordiAlbion Okej, ale to indywidualnosci

0

@Karol145 No ale co z tego jeżeli osiągnęły cel :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?