La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1404 Culés

2

Jak dobrze że w lato trafił do nas Marcus Raschford a nie kolumbijski troglodyta z trwałą ondulacją na głowie.Powinien w LM pauzować tak długo póki Hakimi nie wróci na boisko.Wytłumaczeniem może być tylko to że chłop był w potężnym szoku(czemu się wcale nie dziwię)po tym jak musiał na tym śmiesznym oktoberfest paradować w tyrolskich gaciach,nosić kapelusik z piórkiem i pić 2% piwo z 5-cio litrowego kufla.

0

@Bernard777 Bez przesady. Oczywiście zachowanie Luisa Diaza było fatalne ale akurat piłkarsko byłby to dobry transfer.

Pamiętasz Raphinhę bodajże w meczu z Mallorcą? Barca miała 2-0, grała dwóch więcej, a Raphinha faulował w doliczonym czasie pierwszej połowy piłkarza Mallorki tak bez sensu, że powinien wylecieć z czerwoną kartką - też mówiłeś, że powinien odejść i jest troglodytą bo odcięło mu mózg?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?