La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

10

Szczerze mówiąc, z takiej kibicowskiej strony, mam już trochę dość tej huśtawki nastrojów, jaką serwuje klub FC Barcelona. Sportowo, organizacyjnie, wizerunkowo, jesteśmy jednym wielkim memem. Inne kluby osiągają większe, mniejsze sukcesy, ale trzymają określony poziom w wyżej wymienionych sprawach.

Jeśli chodzi o aspekt sportowy, nienormalnym jest dla mnie podchodzenie z taką naiwnością i ślepą wiarą do jednego sposobu gry. Ostrzeżenia dostajemy od samego początku sezonu. To jest pierwszy moment, w którym moje zaufanie do Flicka zostaje poddane próbie, bo nie dostrzegam żadnego przejawu zmiany sytuacji.

Nawet jeśli jesteśmy w dołku fizycznym, z powodu wspaniałego tournée zaserwowanego przez potężnego grubaska, to mamy taką jakość zawodników i istnieje tyle możliwości modyfikacji taktyki, że już po meczu z Rayo powinniśmy widzieć zmiany. Minęły ponad 2 miesiące i dalej jest to samo. Sądziłem, że w przerwie między sezonami Flick i sztab trochę zmodyfikują nasz sposób bronienia. Jak widać potężnie się myliłem i to mnie bardzo martwi.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?