La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

1

Ja nie chcę nic mówić, ale Gonzalo Feio przyszedł do Radomiaka i wygrał 2 mecze z rzędu, w tym dzisiaj 3:0 pyknął sobie Cracovię xD

Legia pewnie pluje sobie w brodę, że nie jest już ich trenerem..

3

@michal26 spokojnie zaraz przegra 6 razy

0

@bartekvisca no zobaczymy xD ja tam uważam, że to człowiek nieobliczalny, ale wyniki potrafi robić. Idealnie pasuje do Radomiaka, gdzie jest mieszanka cudzoziemców..

4

@michal26 Pożegna się pewnie z Radomiakiem jakąś aferą, gość jest niezrównoważony psychicznie, poszedł do 2 ligi francuskiej, gdzie nie miał debiutu i odszedł. Z Legią miał niezłe wyniki, ale zachowywał się jak psychol.

Przyzwoity trener jak na Ekstraklase i nic poza tym, a ego ma jakby już z 3 mistrzostwa przynajmniej wygrał

0

@michal26 ja bym sie wstrzymał z oceną. Zobacz mecze Radomiaka u siebie 5 z Pogonią, 3 z Rakowem, 3 z zagłębiem i wtedy na ławce Feio nie bylo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?