La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

0

Brakuje śniegu w Lillehammer.

Kierownik imprezy Terje Lund informuje, że organizatorzy są dobrze przygotowani na każdą okoliczność. Zgromadzili bowiem wystarczającą ilość zapasów śniegu z poprzedniej zimy. - Prawdopodobnie cały śnieg, którym wyłożymy skocznię, będzie pochodził z magazynu - mówi Lund.

Została już wykonana praca wolontariacka przygotowująca grunt pod zaśnieżenie obiektu. Pozostałe prace rozpoczną się tuż po weekendzie. - To będzie spory wysiłek. Zaczynamy pracę w poniedziałek i powinniśmy skończyć wszystko do następnego poniedziałku. Potrzebujemy zatem około tygodnia czasu. Zrobiliśmy to samo w zeszłym roku i wszystko wyszło dobrze - informuje kierownik imprezy.

Jednak jak patrzę na długoterminowe prognozy pogody to na 3-4 dni przed zawodami ma zacząć padać śnieg. A w tym tygodniu będą w nocy ujemne temperatury co pomoże organizatorom.
@Stinger_ @July_6_BcN @Pnog37 @tadzik447 @VegetaPolska @JanneAhonen

0

@Criss18Barca Oby Igielit.

0

@FcPortoFan1999 Przecież będzie wyłożony śnieg, który został zmagazynowany z zeszłego sezonu, masz jak byk napisane.

0

@Criss18Barca Oby Igielit jednak to był ;)

0

@Criss18Barca Czasy są takie, że zawody hybrydowe moim zdaniem są bliżej realizacji niż dalej. Oczywiście na razie będą robić wszystko żeby skakać na śniegu ale kto wie co będzie w przyszłości.

0

@FcPortoFan1999 Dyskusja jak z debilem…

0

@Criss18Barca Być może.Po prostu jaja sobie robię.

0

@Stinger_ Myślę, że to kwestia około 10 lat.. Mimo wszystko zeszłej zimy większych problemów ze śniegiem nie było..
@FcPortoFan1999
Sorry ale nie ma poczucia humoru xd

0

@Criss18Barca Ja mam mimo gównianego miesiąca jakim jest listopad.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?