La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

0

Zauważyliście że piłkarze w wywiadach nonstop powtarzają aż kibice będą spokojni że oni wiedzą co mają poprawić i za nie długo wrócą do najlepszej formy i znów Barca będzie zachwycać , mam wrażenie że od początku tego sezonu i przygotowań flick miał plan żeby najlepsza formą przyszła na styczeń , docisnął w okresie przygotowawczym śrubę na maxa , poro aby właśnie od nowego roku ruszyc

2

@Patinka353 to byloby cos nowego jak na Barcę. Oby kontuzje ich omijały

3

@Patinka353 Mówią to co pozostaje do powiedzenia bo jeśli dziennikarz pyta zawodnika o słaba formę zespołu to co piłkarz ma powiedzieć? Że nie wie co się dzieje, nie wiadomo kiedy to się skończy, a w drużynie panuje niskie morale? Dyplomacja jest wpisana w ten zawód i uprawia ja tam każdy, łącznie z trenerem, prezesem i dyrektorem sportowym. Cel zawsze jest taki by panował optymizm w klubie i pośród kibiców. Nie da się "zaplanować" wysokiej formy zespołu. Przyjdzie styczeń i albo sie uda złapać rytm systematycznych wygranych albo będzie gra w kratkę. Okaże się.

0

@Patinka353 jest to możliwe, ale pamiętam jak przed sezonem mówiło się że Flick oczekuje punktowania na jasień, ze względu na kmś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?