- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1553 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1553 Culés
6
Miłego dnia dla ramblowiczów z Siedlec i Rypina
2
@Popitek12 @FcPortoFan1999 ukłony
0
@Popitek12 @FcPortoFan1999 Oski to skoro kopnęło Cie i Pops zyczy Tobie milego dnia, to zostaw styczen ok?
0
@Popitek12 Siedlczanie również życzą ci dobrego dnia.
0
@Popitek12 Nareszcie.Dziękuję bardzo. @mekston Dobrze.Zgadzam się.Zostawiam dla was Złotą Piłkę!
0
@FcPortoFan1999 Nie Oskar, ona jest Twoja!
0
@Czajka90 Tylko tutaj kolega z konikiem chciałby aby coś zostawił na styczeń więc tak trzeba zrobić.
0
@FcPortoFan1999 atakujesz zp
0
@mekston Odpuszczam.
0
@FcPortoFan1999 Garfie w styczniu, pamietaj sa marzenia
0
@mekston Spokojnie.Na lata 90 nie przegra w szlemie już nigdy więcej.
0
@FcPortoFan1999 Oski, daj przestrzen styczniowa
I tak zobacz co sie dzialo ostatnio i jak jest ciężko
Nie zabijaj marzeń
0
@mekston Teraz to nie ma mowy po tej przestrzeni styczniowej...może życiowej od razu?
0
@FcPortoFan1999 Oski, zobacz co sie dzialo
Ile osób cierpiało, ile kontuzji było
Przestrzeń jest ważna, marzenia są potrzebne
0
@mekston Przecież marzenia to Ten Twój Garfieldziarz niszczy tenisistom skromnego pokolenia.
1
@FcPortoFan1999 nie nie, tu chodzi o marzenia styczniowe
Potem nie bede sie czepial jak bedziesz stawial co chcesz przez jakis czas
Umowny sie ze styczen na spokojniej, zeby ludzie mieli marzenia, zeby byla przestrzen, zeby miec choc 1% nadziei
0
@mekston Da sobie radę Garfield.W końcu to lider rankingu!
0
@FcPortoFan1999 Oski, zabierasz nawet 1% nadziei
Pieknie, cierpienie, dramat, mrok, zniszczenie ostatnie miesiace - zero przestrzeni
Dzięki, a potem mówią że ludzie sobie nie radza jak inni tak niszcza wszystko
0
@mekston Co Ty tak o tego Garfielda się martwisz? ciesz się że pewien Joao z Brazylii jeszcze nie wskoczył na ten poziom faworyta!
0
@FcPortoFan1999 Fonsi coraz mocniej gotuje
Martwi mnie Twoje podejscie - a nie mozesz zostawic go w spokoju chociaz na styczen?
Zeby chociaz gral i nie łapał urazów - bo to juz przesads co robisz
0
@mekston Co Ja Tobie powiem odnośnie Garfielda.Na przełomie października i listopada Garfield zapłacił za grzechy e-sportu.
0
@FcPortoFan1999 wiec juz wycierpial swoje, i tak bedzie
Po kontuzji
Z klątwa
I tak nie bedzie faworytem
Juz daj mu spokoj na styczen
Jesli potem chcesz go męczyć, ok ale juz duzo wycierpial i 10 mld ludzi na swiecie również
0
@mekston Nawet fani Sinnera cierpią z powodu Garfieldowych problemów?
0
@FcPortoFan1999 tak, ponad 10 mld ludzi