La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

6

Miłego dnia dla ramblowiczów z Siedlec i Rypina

2

0

@Popitek12 @FcPortoFan1999 Oski to skoro kopnęło Cie i Pops zyczy Tobie milego dnia, to zostaw styczen ok?

0

@Popitek12 Siedlczanie również życzą ci dobrego dnia.

0

@Popitek12 Nareszcie.Dziękuję bardzo. @mekston Dobrze.Zgadzam się.Zostawiam dla was Złotą Piłkę!

0

@FcPortoFan1999 Nie Oskar, ona jest Twoja!

0

@Czajka90 Tylko tutaj kolega z konikiem chciałby aby coś zostawił na styczeń więc tak trzeba zrobić.

0

@FcPortoFan1999 atakujesz zp

0

@mekston Odpuszczam.

0

@FcPortoFan1999 Garfie w styczniu, pamietaj sa marzenia

0

@mekston Spokojnie.Na lata 90 nie przegra w szlemie już nigdy więcej.

0

@FcPortoFan1999 Oski, daj przestrzen styczniowa

I tak zobacz co sie dzialo ostatnio i jak jest ciężko

Nie zabijaj marzeń

0

@mekston Teraz to nie ma mowy po tej przestrzeni styczniowej...może życiowej od razu?

0

@FcPortoFan1999 Oski, zobacz co sie dzialo

Ile osób cierpiało, ile kontuzji było

Przestrzeń jest ważna, marzenia są potrzebne

0

@mekston Przecież marzenia to Ten Twój Garfieldziarz niszczy tenisistom skromnego pokolenia.

1

@FcPortoFan1999 nie nie, tu chodzi o marzenia styczniowe

Potem nie bede sie czepial jak bedziesz stawial co chcesz przez jakis czas

Umowny sie ze styczen na spokojniej, zeby ludzie mieli marzenia, zeby byla przestrzen, zeby miec choc 1% nadziei

0

@mekston Da sobie radę Garfield.W końcu to lider rankingu!

0

@FcPortoFan1999 Oski, zabierasz nawet 1% nadziei

Pieknie, cierpienie, dramat, mrok, zniszczenie ostatnie miesiace - zero przestrzeni

Dzięki, a potem mówią że ludzie sobie nie radza jak inni tak niszcza wszystko

0

@mekston Co Ty tak o tego Garfielda się martwisz? ciesz się że pewien Joao z Brazylii jeszcze nie wskoczył na ten poziom faworyta!

0

@FcPortoFan1999 Fonsi coraz mocniej gotuje

Martwi mnie Twoje podejscie - a nie mozesz zostawic go w spokoju chociaz na styczen?

Zeby chociaz gral i nie łapał urazów - bo to juz przesads co robisz

0

@mekston Co Ja Tobie powiem odnośnie Garfielda.Na przełomie października i listopada Garfield zapłacił za grzechy e-sportu.

0

@FcPortoFan1999 wiec juz wycierpial swoje, i tak bedzie

Po kontuzji
Z klątwa
I tak nie bedzie faworytem

Juz daj mu spokoj na styczen

Jesli potem chcesz go męczyć, ok ale juz duzo wycierpial i 10 mld ludzi na swiecie również

0

@mekston Nawet fani Sinnera cierpią z powodu Garfieldowych problemów?

0

@FcPortoFan1999 tak, ponad 10 mld ludzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?