- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
2
Odejście Papszuna z Rakowa do Legii może rozdupcyc trzy kluby.-Legie jak mu tam nie wyjdzie,Raków który zostawi nagle-nawet nie w połowie sezonu- i Polonię Bytom.Bo medaliki sobie wymyśliły że ściągną Łukasza Tomczyka jako alternatywę dla Papszuna.Jakby innych trenerów nie było.Mam jednak nadzieję że trener Tomczyk zostanie conajmniej do końca sezonu 2025/26.
2
@Bernard777 Tomczyk robi całkiem fajną robotę w Bytomiu, a do tego preferuje podobny styl do Papszuna, więc się nie dziwię. W sumie lepiej niech zostanie.
A co do rozdupczenia Legii i Rakowa, to nie mam nic przeciwko ;)
2
@Safrani Ja nie wiem co ten Raków tak wszystkim wadzi. Jakaś moda nienawiści powstała w stosunku do klubu z Częstochowy ;D Przecież jak ktoś interesuje się Ekstraklasą to faktem jest, że ta liga stała się ciekawsza odkąd Raków wyszedł z niższych lig i podłączył się do rywalizacji.
1
@Safrani Ostatnie zdanie sztos :)Podpisuję sie obiema rękoma ;)
1
@MesQueUnClub_87 ja jako kibic Widzewa mam specjalną niechęć do Rakowa i są ku temu bardzo poważne powody. W 1998 roku kibic Rakowa zabił mi kolegę podczas niewinnego bądź co bądź starcia kibiców. Na domiar złego wypisywali potem na murach Raków - Widzew 1:0.
1
@Safrani Współczuję takiej sytuacji, ale klub i piłkarze nie odpowiadają za to co robią psuedo kibice. Gdyby generalizować w ten sposób to trzeba by było rozwiązać wszystkie kluby w polskiej lidze bo każdy ma swoich kiboli, którzy się dopuszczają bestialskich czynów.
1
@MesQueUnClub_87 Stary, ja to wiem. Ale jednak...
Z jednym masz rację. Raków ciągnie w górę poziom ekstraklasy.