La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1623 Culés

7

Kiedy nie chcesz iść do wojska xDDD


9

@Eklerek Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy nie zahaczył małym palcem o kant stołu lub nogi od łóżka ;D

7

@MesQueUnClub_87 Raz tak porządnie przyłożyłem jak za gnoja w domu w piłke grałem, cały paluch siny i napuchnięty, ale nigdy nie złamałem :D

5

@Eklerek No w domu to zawsze się kończyło na wybitym, ale miałem kiedyś ciekawy przypadek za małolata jak szedłem z siateczką do sklepu i chciałem podać piłkę chłopakom, którzy grali obok w piłkę na trawie. Tak się pięknie złożyłem w czasie do tej piłki, że akurat w nią kopnąłem jak się wturlała na taki niski krawężnik i z całym impetem w ten beton. Chodziłem przez miesiąc z ciężkim bólem myśląc, że jest wybity (tylko tak porządnie xd) no i się okazało, że chodziłem ze złamanym i się zrósł tak, że końcówka palca była skierowana ku ziemi.

4

@MesQueUnClub_87 Ja to jestem jakimś szczęściarzem z tymi złamaniami, tyle razy moje ciało ucierpiało, a te kości się trzymają jakoś. Współczuję xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?