La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1579 Culés

0

Dzisiaj Wisła Płock wskakuje na fotel lidera Ekstraklasy po tym jak pokonają Górnik Zabrze.

0

@Stinger_ Pod warunkiem że wygrają różnicą trzech goli.

0

@FcPortoFan1999 Przecież decydują bezpośrednie mecze :)

0

@LukaszFan To bardziej na koniec sezonu.Tym bardziej że runda rewanżowa jeszcze nie rozpoczęta.

0

@LukaszFan a to juz zagrali mecz rewanżowy?

0

@Kinginiesta A jeśli w jedynym rozegranym meczu ich pokonają to nie będą wyżej w tabeli? Jeśli nie to szczerze bezsens
Na ten moment bilans będą mieli lepszy, w zasadzie co ma do tego drugi, nierozegrany mecz?
Jeśli będzie decydował bilans bramkowy to też będziesz mówił, ze przecież jeszcze nie było ostatniej kolejki i jeszcze może sie zmienić?

@FcPortoFan1999

0

@LukaszFan To by miało większe znaczenie gdyby ktoś tutaj wygrał np. 4:0 co sprawiałoby że praktycznie z automatu miałby lepszy bilans bo ciężko takie coś odrobić.Ale nie 1:0 czy 2:1.

0

@FcPortoFan1999 Ale w tabeli wskoczą na 1 czy nie? Nie zwróciłem uwagi, ale powinni skoro na ten moment bilans będzie lepszy.
Gdy liczy sie bilans bramek to też różnica może być 1 czy 2 czyli minimalnie, ale jaki to ma znaczenie? :)
Analogicznie jeśli będą liczyć sie bramki to też lider musi mieć z 20-30 na plusie, bo kilka to będzie za mało żeby nazwać go liderem? :)

0

@LukaszFan Z tego co mi się wydaję że dopóki nie ma meczu rewanżowego to najpierw bramki.

0

@LukaszFan najpierw liczą sie gole a dopiero w przypadku rozegrania dwoch spotkań liczą sie pojedynki bezpośrednie

1

@FcPortoFan1999 A to właśnie na to nie zwróciłem uwagi, ale jeśli tak to nie ma w tym sensu - został drugi mecz, ale w przypadku bramek również zostało ich jeszcze wiele do zdobycia czy do stracenia :)
W każdym razie "moralnym" liderem byłaby Wisła :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?