La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

6

Miłego dnia dla ramblowiczów z Tomaszowa Mazowieckiego i Wodzisława Śląskiego

2

@Popitek12 No i żeś przypomniał o pięknym klubie, który się zwie Odra Wodzisław. Tęsknię za nimi w Ekstraklasie.

1

@Giwera Ja w sumie też.Fajne derby były z nimi i wyjazdy na Odrę.

2

@Bernard777 Mi się sentyment włącza, gdy mowa o klubach, które już w Ekstraklasie nie grają. :D Odra Wodzisław miała świetnych kibiców. Klub z duszą. Teraz patrzę to w B klasie grają. Także pewnie jak już ich gdzieś wyżej zobaczymy to może za jakieś 20 lat. XD

1

@Giwera Widzę kolega sentymentalny ja ja :) Mnie nawet trochę za Amica czy Groclinem tęskno.Bo co by nie mówić jakiś koloryt te kluby do extrklasy wniosły.A już nie wspomnę o Olimpii Poznań czy zwłaszcza Zawiszy Bydgoszcz.Pozdrawiam miłej niedzieli życzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?