La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1174 Culés

2

Zniszczoł zjazd do bazy. Ale grunt, że atmosferka się zgadza.

0

@VegetaPolska olek tak zniszczoł nie

1

@gumaz Hannu Lepistoe by się mu przydał.

0

@FcPortoFan1999 albo sedlak mu warunki zepsuł

0

@gumaz Podobny problem miał kiedyś Mateja.

0

@VegetaPolska Nie chce być złośliwy i generalnie masz dużo racji ale poczekajmy. Aleksander Zniszczoł zazwyczaj ruszał wraz z początkiem roku.

1

@FcPortoFan1999 ale robert kiedyś przeskoczył skocznie to sie zdarza nielicznym

0

@gumaz Brakuje go na skoczni.

0

@Stinger_ dla mnie on nie przeskoczy pewnego poziomu. To jest zwykły średniak.

0

@VegetaPolska Nie mówię, że Aleksander Zniszczoł nagle zostanie mistrzem świata ale jednak pokazał podczas swojej kariery naprawdę dobry poziom. Może na austriackie warunki to mało ale na nasze?

Oczywiście, prawdopodobnie rozumiem co masz na myśli - ciężko się nie zgodzić, że to gadanie razem z Dawidem Kubackim na Thunbichlera było nie na miejscu ale jednak Zniszczołanro coś co może sprawić, że może stawać na podium PŚ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?