- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
1
Czy ktoś jeszcze pamięta jak Araujo wyłączał z gry Viniciusa i to w czasach Viniciusa najlepszej formy? Gdzie się podział ten Gość, który teraz "zawala" wszystko seryjnie i systemowo. Z ciekawością czekam na jego pierwszą wypowiedź. To dużo powinno wyjaśnić.
0
@LRey przy założeniu że nie uda się go oddać / sprzedać, może powinien być zmiennikiem na PO za Kounde. Obrona typu: Araujo Cubarsi Christensen Martin na pierwszy rzut oka wydaje się być solidną (jako że Christensen jest wiecznie na l4 to za niego pewnie trzeba byłoby postawić inne nazwisko w lato)
2
@LRey psycha mu siadła i tyle , nawet widać po niepewnym wzroku, kiedyś pewny siebie , nie przegrywał żadnego pojedynku , żadnych błędów ... Ale to już nie wróci
1
@LRey A no właśnie, tego nie dodałem, a jest to warte podkreślenia, bo w obliczu aktualnej formy Araujo deprecjonuje się jego wcześniejszą karierę. Gość regularnie powstrzymywał TOP piłkarza świata i to z dużą swobodą. Chował go do kieszeni. A teraz.... meh.
0
@Darek_Maruszczak Araujo Puyolem już raczej nie będzie, ale Flick już nie jeden raz pokazał, że potrafi z zawodnika "wyciągnąć" to co najlepsze. Przecież Araujo nie mógł nagle zapomnieć jak gra się w pilkę. Problem polega też na tym, że w tej chwili Flick ma znacznie więcej problemów na głowie. Ciekawe jest też czy Araujo będzie stać na jakieś słowa samokrytyki? Jeśli tak i jeśli uzna, że jest jakiś problem, to będzie nadzieja, że jeszcze "poukłada" sobie wszystko w głowie i jeszcze będzie z niego pociecha.