La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 633 Culés

0

Nie rozumiem zarządu Manchesteru United. Mają kasy jak lodu, mogą kupować kogo chcą. A mimo, że stać ich na każdego trenera na świecie, to od lat zatrudniają jakichś no-nejmów, którzy nie potrafią tego ogarnąć. Trener światowej klasy, mając takie możliwości transferowe, zrobiłby z nich potwora.

0

@Pawlak1992 Mieli Van Gaala.Mieli Mourinho i Oni odbili się tam jak od ściany.Obecnie to tam nikt poważny nie chce zaglądać bo Unitedoza zaraża!

0

@Pawlak1992 Zależy ile władzy dostaje trener w takim klubie bo możesz być znakomitym fachowcem i nie pokażesz swojej wizji jeśli właściciel nieustannie ingeruje w zarządzanie drużyną, transfery i to kto ma grać, a z tego co kojarzę to tam większość udziałów ma jakaś rodzinka Glazerów, Amerykanie żydowskiego pochodzenia, więc może się po prostu bawią w Football Managaer na żywo.

0

@FcPortoFan1999 Van Gaal i Mourinho to byli trenerzy, który lata świetności mieli już za sobą. Mogli lata temu wziąć Kloppa, Guardiolę lub Ancelottiego. Stać ich na to.

0

@Pawlak1992 Mourinho jeszcze nie był tak daleko po swojej świetności.Raptem rok przed objęciem MU bez problemu wygrywał Premier League z Chelsea.Van Gaal, sezon przed United był o krok od finału mistrzostw świata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?