La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

2

Na chwilę obecną w rankingu dodatkowego miejsca w LM to nawet Ekstraklasa wyprzedza La Ligę


5

@mordini123 Javier Tebas łagodnie uśmiechnięty.

3

@mordini123 Wygrana Lecha z Lincoln i jesteśmy na drugim..

1

@adi7adi8 To może Mainz będzie słabsze od Lincolnu? @mordini123 Oby częściej Hiszpania oglądała plecy Polski.

2

@adi7adi8 Dokładnie o tym samym pomyślałem. Wiadomo, że na przestrzeni całego sezonu nie mamy szans na TOP 2 ale na koniec listopada było to na wyciągnięcie ręki.

3

@mordini123 Cypr widzę też ładnie kosi punkty na lidze konferencji ogórów.

0

@kanver_ Pafos swoje dołożył. Oni zdobyli więcej punktów od Omonii, a i za sam awans do LM zgarnęli niezłą pulę więc nie wiem czy nie włożyli najwięcej do cypryjskiej puli także ten ich ranking nie jest zbudowany wyłącznie na Lidze Konferencji.

0

@Stinger_ Oho, a to nawet nie wiedziałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?