La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

5

spoko inicjatywa


0

@draxidox Rezerwuj linię telefoniczną.

0

@draxidox przecież u niego był Andrzej Duda i był wtedy prezydentem.
To chyba nie pierwszy raz w historii :)

0

@draxidox zadzwoń i zapytaj czy w porządku jest sekwencja zdarzeń: Orban jedzie do putina się pokłonić i przyjąć wytyczne, a potem pierwszy z którym się spotyka to Prezydent RP.

1

@arasz1819
Nie muszę dzwonić, różnica między nami jest taka i nie jestem zafiksowany. A na Orbana pluje bo jeździ do ruSSków jak na uciekinierów jak zero(ziobro).

0

@KRISU77 duda wtedy był już jedną nogą poza belwederem w zasadzie

0

@arasz1819 @draxidox Dzwońcie chłopaki i przedstawcie się jako Mateusz z Dębicy.

2

@draxidox



chociaż daj przypis jak cytujesz

@FcPortoFan1999 jak mam się pchać żeby z kimś porozmawiać to wolałbym kogoś mądrzejszego ode mnie, żeby się czegoś nauczyć chociaż :]

0

@arasz1819
xD???

1

@draxidox ale był prezydentem
Krzysiu Stanowski kłamczuszek :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?