- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 763 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 763 Culés
2
Jechanie po realu madryt to nie tylko przyjemność i obowiązek. Z klubem rodem z Mordoru trzeba jechać do spodu. Takie są realia i jak ktoś ma z tym problem to chyba wybrał nie ten klub do kibicowania.
5
@Fog_W_1899 czytam takie teksty i zastanawiam się, po co autor poświęcił swój czas, żeby to wyprodukować? Atak na zielone? Próba atencji? Czy próba błyśnięcia niczym kostka w salcesonie?
0
@Safrani jak Ci tak bardzo nie pasuje to zawsze możesz nie odpowiadać i nie poświęcać czasu, żeby to wyprodukować. Co? Atak na zielone? Próba atencji? Czy próba błyśnięcia niczym kostka w salcesonie? ;)
2
@Fog_W_1899 Toć już nie gadaj głupot. 99% obecnych tutaj kibicuje Barcelonie przypadkiem - a to dostał koszulkę gracza Barcelony za dzieciaka; a to jakiś mecz leciał w TV; a to wujek mu pokazał Barcelonę. Nikt raczej przed kibicowaniem nie zagłębia się w historię klubów.
Tak samo jest z Realem. Mam kumpli, którzy kibicują Realowi i bardziej się śmiejemy z dram związanych z Barcą i Realem. Raczej nie "jedziemy" z klubami. Chyba z tego wyrośliśmy.
1
@Fog_W_1899 umiesz czytać ze zrozumieniem? Ja nie napisałem, że mi nie pasuje. Ja się zastanawiam po co się tworzy takie teksty?
Ale teraz tak myślę, że może to być pokaz infantylizmu.
0
@Zoker byku, jak czytam co wypisują tam w sieci, na er em pe el to mnie nosi. Sorry, ale ogromne głupoty to są. Jak masz znajomego realowca to spoko, no normalne w życiu realnym, że nie przestajesz się z kimś zadawać bo kibicuje komuś innemu, ale jak wygaduje jakieś farmazony to go wyjaśniasz czasami, a jak patrzysz jak postępuje real madryt to jedziesz z tym klubem i tyle.
0
@Safrani nie udawaj gł... że nie wiesz co miałeś na myśli konstruując zdanie w taki sposób: ''czytam takie teksty i zastanawiam się, po co autor poświęcił swój czas, żeby to wyprodukować?''
Gdyby Ci to pasowało to nie waliłbyś takich komentarzy tylko olał, albo odpowiedział w normalny sposób, ale nie Safrani musi być najbystrzejszy w ekipie
1
@Fog_W_1899 A nie wiem co wypisują w sieci, bo nie wchodzę na stronę Realu, a na fejsie pomijam komentarze. Podejrzewam, że w drugą stronę jest to samo, BAA, nawet wiem, że w drugą stronę jest to samo, bo na LR też sporo farmazonów przecież jest. Może kiedyś branie udziału w tych przepychankach mi się podobało, ale teraz? Szkoda czasu na takie spory. Wolę się pośmiać :D
1
@Zoker no i klasa. Każdy ma jakieś hobby. Ja jadę z realem madryt do spodu i tyle
1
@Fog_W_1899 widzę, że muszę jak krowie na rowie. Takie teksty ani mnie ziębią, ani parzą. Nazywając rzeczy po imieniu są to teksty na poziomie małpki kapucynki. I bardzo mnie zastanawia, oraz ciekawi po co się je tworzy. Zastanawia mnie kim jest autor, który siedzi sobie w poniedziałkowe przedpołudnie i wymyśla takie coś? To jest naprawdę ciekawe.
1
@Safrani Panie Szeryfie, nie wczuwaj się Pan bo straszną pokazówkę odwalasz i myślisz, że jesteś cool. Otóż nie. Jak się prześledzi Twoją historię wpisów na tym forum to zajeżdża mocną żenadą i bije typowym bucem, no ale to już Twój wybór co robisz.
1
@Safrani Po prostu miejmy nadzieję, że z tego wyrośnie, a tymczasem niech "jedzie" z nimi do spodu. Prawdziwy bohater!
0
@Stinger_ no może. Nie wiem.
1
@Stinger_ a Stinger jak zwykle przywalanko do innych no bo co mógłby robić?
Może @Faro pozaczepiaj jeszcze, żeby ego sobie do końca sobie podbić bo raz napisał komentarz, który jaśnie Panu Stingerowi się nie spodobał i musi się przyczepiać nawet jak go nie wołają?
Aaa, i nawet już nie zaczynaj swoich insynuacji bo to nudne jest.
0
@Fog_W_1899 Po pierwsze nie pisałem do ciebie, a po drugie gdzie tu widzisz przywalanie?
Po prostu śmieszy mnie to "jechanie z nimi do spodu" i mam nadzieję że z tego wyrośniesz (jeśli już "wyrosłeś" to współczuję). Tyle, także nie dopowiadaj sobie nic więcej.
0
@Stinger_ nie pisałeś bezpośrednio do mnie, ale O MNIE pod dyskusja, która ROZPOCZĄŁEM.
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś skoro uważasz, że to nie przywalanie.
0
@Fog_W_1899 Nie mogłem napisać tego w innej dyskusji więc nie rozumiem jaki masz problem.
Przestań grać ofiarę tylko "jedź z nimi do spodu".