La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

1

Bardzo możliwe, że po Nowym Roku Papszun zamieni lidera Ekstraklasy i drużynę w 1/8 Ligi Konferencji na drużynę ze strefy spadkowej, która nie będzie już grała w Europie.

2

@LukaszFan Jak to zrobi to tak samo jakby Flick stwierdził po zeszłym sezonie że w sumie pierniczy tę Barcelonę i wybiera United.

1

@FcPortoFan1999 Szczególnie, że według plotek ma zarabiać podobne pieniądze co w Rakowie.
Może i Legia jest większym klubem jako marka, ale sportowo to całkowicie bez sensu takie przenosiny w trakcie sezonu.

0

@LukaszFan To jest obecnie tak idiotyczny pomysł ze strony Papszuna że nie uwierzę w to że jest taki dziwny.Jaki ma sens przechodzenie do takiej drużyny już na wiosnę? no jaki?

0

@FcPortoFan1999 Chyba naprawdę musiały być olbrzymie zgrzyty w Rakowie, ewentualnie jednak Papszun dostanie dużą podwyżkę, ale czy pieniądze powinny decydować w takiej sytuacji?
Legia to specyficzny klub i Papszun może tam wiele zyskać, ale również przed końcem sezonu zostać zwolniony

0

@LukaszFan Co oferuje od siebie Legia obecnie? brak europejskich pucharów na wiosnę? strata w lidze? walka o utrzymanie? brak czasu na rozwój jak w Rakowie? bo takiego przyjemnego budowania kadry to On w Warszawie nie dostanie.Nie będzie miał wyników...cóż-papa!

0

@FcPortoFan1999 Nawet jeśli dostanie wolną rękę to w trakcie sezonu i tak bedzie miał ciężko to poukładać po swojemu.
Może Legia sie zalapie na 1/16 LK, w lidze miejsce dające puchary też na spokojnie do zrobienia, ale i tak to będzie bardzo dziwna zmiana:)
No i w Częstochowie też trochę zburzy swój pomnik, szczególnie że sposób w jaki sie ostatnio wypowiada nie jest zbyt przyjemny

0

@LukaszFan Piękny Dariusz, Bobicie i Żewłakowy najpewniej mu nie dadzą wolnej ręki i o władzy jaką ma w Częstochowie będzie mógł sobie pomarzyć.

0

@FcPortoFan1999 Ale nie powiem, liga będzie jeszcze ciekawsza, niestety głównie ze względu na otoczkę i szum medialny, a nie sportowo, ale jednak

0

@LukaszFan Już jest ciekawa.Ta runda jesienna to każde zwycięstwo jest na wagę złota.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?