La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

0

Ten sędzia to jest jednak pajac

0

@Guillegavira dostał za dyskusję druga w czym problem

0

@cymanski15 z tym że sędzia powinien być w stanie zapanować nad meczem a te dyskusje są jego winą

1

@Guillegavira wręcz odwrotnie. Wreszcie sędzia,.który traktuje prześcieradła jak należy, czyli obiektywnie.

0

@Ronad10 ale sędziował słabo carreras wali łokciem w obrońce celty a ten daje faul na realu

0

@Guillegavira moim zdaniem sędziował poprawnie. Nie wymknął mu się mecz spod kontroli mimo tego że zawodnicy Realu robili wiele żeby tak się stało.

0

@Ronad10 13 fauli celty i tylko jedna kartka to ma być dobre sędziowanie ? Celta nawet w 10 się głównie broniła i faulowała

0

@Guillegavira jeszcze parę lat temu Casemiro ciągle faulował i nie dostawał kartek. Czyżby karma.

0

@Guillegavira nie rozumiem co ma ilość fauli do ilości kartek. Z tego co wiem to celtą cały mecz grała w 11 więc nie wiem o czym mówisz.
Nie kojarzę też brutalnego fauli piłkarza celty lub zbyt wielu fauli taktycznych, więc za co chciałbyś dawać te kartki zawodnikom celty?

0

@Ronad10 np za łokieć Iglesiasa albo za faul na tchouamenim pod koniec meczu przed czerwoną carrerasa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?