La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

2

"Xabi Alonso po meczu nie wszedł do szatni ani na sekundę. Nie było przemowy ani niczego innego, żadnego kontaktu Xabiego z zawodnikami po meczu. Xabi nie wszedł do szatni."
Co to za trener, który po porażce nie idzie do swoich piłkarzy? Ale u madrycioków musi być kwas.
Żółw przechodzi, robi wszystko co może i nic nie wygrywa. PSG wygrywa wszystko.
Winicjusz vs Xabi, tego krzykacza jeszcze popierają inne osoby z zespołu.
Białasy się sypią, dla nas to prezent na święta.

1

@Rupert_Haubica Po prostu PSG Kimbappe od sezonu 2024/2025 gra w La Lidze.Tylko stało się Realem.

5

@Rupert_Haubica jak tam piłkarze rządzą a papa Perez klepie ich po plecach. Tam trener ma nie przeszkadzać. Dlatego Zidane to ich trenerska legenda bo stał i klaskał. Tam o taktyce czy innych pierdołach nie chcą slyszec. Dla nich przepychanie meczów to maestria w futbolu.

konto usunięte

3

@Rupert_Haubica u nich to norma, piłkarze nie wychodzą do dziennikarzy po meczu przegranym, to trener nie wchodzi do szatni ,:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?