La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

6

Arsenal komplet punktów, 1 stracony gol i zapewnione już play offy 1/8, można czekać na Wolves

1

@Eklerek Arsenal ma jeszcze Inter na wyjeździe i Kajrat u siebie.

3 punkty przewagi i lepszy bilans bramkowy od Bayernu - na moje oko to Arsenal wygra fazę ligową, a w najgorszym razie poniżej TOP 2 nie spadną.

0

@Stinger_ Czasami nie oplaca sie wygrywac całej grupy, szczególnie jak Barca jest dosyć nisko i można na na nią trafic, trzeba bedzie troche kalkulowac

0

@Eklerek Mimo wszystko skoro Arsenal gra tak dobrze to mają przegrywać? Właśnie na tym polega faza ligowa, że mimo dużych emocji nijak się ma do fazy pucharowej, która będzie dopiero na wiosnę.

Dlatego cały czas uważam, że nie powinno być fazy play-off, a od razu 1/8 finału i wyjście TOP 16. Może niewiele by to zmieniło ale przynajmniej w fazie ligowej odpadło by kilka niezłych ekip.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?