La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

0

Legia tylko 307 podań i z masakryczna dokładnością 68%. Prawie 100 podań z tych 300 było niecelne. To jakaś abstrakcja
Ogólnie my nie zaslugujemy na LM, ten trzeci europejski sort w sam raz na polskie ekipy.
Przez chwilę myślałem, ze polska piłka klubowa naprawdę rośnie w siłę, ze ten ranking coś odzwierciedla, ale później gramy na trzecim poziomie europejskich rozgrywek i potrafimy przegrać z druzynami z Gibraltaru czy Armenii, nie możemy wygrać z ostatnią drużyną bundesligi, która 1/3 meczu gra w oslabieniu itp.
Ekstraklasa też kabaret - wszyscy grają równo, wszyscy gów..

0

@LukaszFan Może i rośnie w siłę, ale nie tak bardzo, jak to jest pompowane. Poza tym, wyobraźmy sobie, że awansujemy w rankingu i mamy drużyny w LM. One tam nie będą punktować, więc za 2-3 lata znowu spadamy w rankingu i znowu gramy w Lidze Konferencji. To jest błędne koło.
Siedźmy w tej LK, bo przynajmniej te mecze są wyrównane i da się je jakoś oglądać.

0

@Zoker Tutaj pojawia się paradoks właśnie, kiedy graliśmy w LM to polskie kluby dawały naprawdę fajne mecze.

0

@Zoker To jest właśnie tragedia, to powinny być idealne rozgrywki właśnie dla drużyn z Gibraltaru, Armenii czy Łotwy, a są jedyną szansą na godne wystepy w Europie dla polskich drużyn

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?