La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

4

Goat zawsze będzie goatem. @mekston

2

@Popitek12 Że John Cena? Owszem

4

@Popitek12 Celnie o Messim, Poppers.

@mekston @Kessie @Lanosss

4

@blakkudium Kessie > Messi i okej

2

@Karol145 nie. Bret Hart.

2

@Kessie W chlaniu piwska? Owszem.

2

@Popitek12 Ten co narzeka na cały świat?

0

@Karol145 ma tego pełne prawo, nikt nie przeżył więcej od niego w tym biznesie..

0

@Popitek12 Ric flair, Scott Hall, John Cena, stone cold steve austin, William regal, undertaker - tak na szybko przykłady wrestlerow którzy więcej przeżyli od niego w biznesie.

0

@Karol145 zostali oszukani przez zgorzkniałego człowieka, stracili brata w programie na żywo i musieli skończyć karierę przez kompletne beztalencie?

0

@Popitek12 To już perypetie życiowe i wypadki, bo bill I Owen to niestety nieszczęście, a Vince to celowe działanie. Fakt, przeżył też jak mało kto, ale jrgo narzekanie na świat jest doprawdy już smutne.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?