- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1918 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1918 Culés
0
Odwieczne pytanie jakie sobie zadaje.
"Pieniądze to nie wszystko!?" - Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Ludzie idealizujacy świat lat 90' powiedzą, że nie. Natomiast za cos człowiek musi żyć. Teraz gdy moj status materialny znacznie sie poprawił. Przynajmniej na tyle, że mogę odłożyć kilka tysięcy miesięcznie. Uświadamiam sobie, że paradoksalnie nie jestem szczęśliwy. U mnie ten brak szczęścia trwa od blisko 10-lat. Gdy straciłem osobę, która kochałem nad życie. Tak naprawdę z perspektywy tej dekady wiem, że to ona była moja definicją szczęścia. Wiadomo to już kupę lat. Niby jestem silny psychicznie. Tak moge śmiało o sobie powiedzieć. Jednak to siedzi we mnie i ta pustka nigdy nie zostanie zapełniona. Byłem od tego czasu w bardziej, lub mniej udanych związkach. Aktualnie mam super narzeczoną, która ze mną potrafi wytrzymać. Natomiast kwestia szczęścia to temat bardziej złożony, niż żona, narzeczona, czy dzieci. Strata czegoś, lub kogos kto nadawał temu zyciu sens to coś co mnie boli do dziś...
A jak jest z tym szczęściem u was?
0
@AmigoBlancos Mam szczęście!
0
@AmigoBlancos Kur... kolego. Byłem gotów się założyć, że na koniec będzie coś o niedźwiedziach. Tak mnie wytresowała ta strona.
0
@Dari0G
Niestety jeszcze nie stać mnie na niedźwiedźa xD
0
@AmigoBlancos Podobno są do wzięcia za darmo. Psikasz takiemu gazem w oczy, on je trze, Ty go wtedy do bagażnika i masz. Ale poważniej, to jak tutaj zaczynają się takie poważne rozkminki, to zwykle pod koniec historii okazuje się, że Messi karmił kogoś piersią na Orlenie, a @Kessie był świadkiem.